Jonavos Justino Vareikio progimnazijos anglų kalbos mokytoja Rasa Ambrulevičienė ir anglų bei vokiečių kalbų mokytoja Jurgita Kvietkuvienė nuo kovo 2 d. iki 8 d. dalyvavo „Erasmus+“ programos bendrojo ugdymo darbuotojų mobilumo projekto mokymuose „Inovacijos kalbų mokymo metodologijoje“ (angl. „Innovations in Language Teaching Methodology.“). Mokymai vyko Splite, Kroatijoje.

Mokymų metu mokytojos gilino žinias apie kalbų mokymo naujoves. Praktinių veiklų metu atliko individualias bei grupines užduotis su kitais mokytojais iš Vokietijos ir Ispanijos. Dalyviai dalinosi turima patirtimi, gilino žinias naujais pavyzdžiais. Mokymų klausytojai susipažino su Splito bei gretimų miestų kultūra bei istorija.

Mokymų metu mokytojos Rasa ir Jurgita per patyriminį mokymąsi įgijo praktinių žinių kaip įdomiai ir šiuolaikiškai organizuoti ugdymo procesą. Mokytojos praplėtė dalykines, tarpkultūrines, socialines ir emocines bei komunikavimo kompetencijas.

Informaciją pateikė Jurgita Kvietkuvienė ir Rasa Ambrulevičienė

Projektas finansuojamas Europos sąjungos lėšomis, tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autorių. Tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Švietimo mainų programos fondo požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.

Tęsiant dalyvavimą „Erasmus+“ programos projekte „Šiuolaikiniai mokymosi metodai kiekvienam“ („Modern learning approaches for each“), mokyklos komanda lankėsi Slovėnijoje. Kovo 17-22 d. progimnazijos direktorė Olga Mediekšė, logopedė Edita Ruckienė ir specialioji pedagogė Lina Zajankauskienė viešėjo Mariboro miesto Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor. Susipažinome su mokinių, turinčiųspecialiųjų ugdymosi poreikių, įvairove bei įtraukties modeliu, aplinkos pritaikymu mokykloje. Pamokose, stebėjome ugdymo būdus bei metodus, įvairių poreikių mokiniams. Keitėmės gerąja patirtimi, aptarėme kylančius iššūkius, diskutavome su mokyklos administracija ir pedagogais. Užmezgėme dalykinius ir draugiškus ryšius su kolegomis iš Slovėnijos, siekiant ateityje vykdyti bendras edukacines veiklas.

Informaciją ir nuotraukas pateikė logopedė Edita Ruckienė.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autorių ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Švietimo mainų paramos fondo požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.

Balandžio 23 d. 18 val. progimnazijoje vyks tėvų konferencija  „Atsakinga tėvystė".
Konferencija skirta visiems PUG ir 1 - 8 klasių tėvams.

Konferencija vyks progimnazijos aktų salėje.
Trukmė - 1,5 val.

Registracija: https://forms.gle/JCXHmvivGLS5wpmf9
Registracijų laukiame iki 04 20

konferencija atsakinga tvyst 20240318 1890426903

Pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūsų paskirti 1,2 % GPM sumos Jonavos Justino Vareikio Pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūsų paskirti 1,2 % GPM sumos Jonavos Justino Vareikio progimnazijai suteikia galimybę planuoti svarbius darbus, o tai padeda Jūsų vaikams jaukiai, patogiai irsaugiai mokytis. Paramos formą internetu galite užpildyti vos per 5 minutes, prisijungę prie ELEKTRONINĖS DEKLARAVIMO SISTEMOS (EDS).

Jungiantis per el. bankininkystę, pasirinkite skiltį „VMI el. paslaugos“ ir ieškokite „Prisijungti prie EDS“.

parama mokyklai 20240318 2071241034