Jonavos Justino Vareikio progimnazijos mokiniai šiandien minėjo kovo 11-ąją.

Pilietiškumo pamokoje „Lietuvos valstybingumo kelias“ 5-6 klasių mokiniai tapo didele vertinimo komisija. Jie atidžiai stebėjo ir vertino 8 klasių mokinių paruoštus pristatymus. Įdomiausiais, informatyviausiais pripažinti Godos Butaitės, 8a kl. ir Ignės  Kuzmickaitės, 6a kl. bei Simonos Butkevičiūtės ir Aido Liukomo, 8a kl. sukurti pristatymai. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti 5-8 klasių merginų ansamblio, Godos Butaitės ir Rugilės Violos Paplauskaitės atliekamos dainos.

Pertraukų metu skambėjo klasių kolektyvų, dalyvavusių projekte „Dainuoju Lietuvai“, atliekamos dainos. Norintys pasitikrinti savo Lietuvos istorijos žinias dalyvavo LIMA skelbtame Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Didžiausiu Lietuvos istorijos žinovu mūsų mokykloje tapo 7a kl. mokinys Mantas Krejaras.

Mokiniams pasiruošti padėjo mokytojos Živilė Talalienė, Vasilisa Kudriašova, Vilija Kičienė, Eglė Akunienė.

Informacija ir nuotraukos mokytojos Vilijos Kičienės