Mūsų mokykla jau šeštus  metus dalyvauja respublikiniame  projekte  “Eismo saugumas bendruomenėse”, kurio tikslas - šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais, siekiant mažinti nukentėjusių kelyje skaičių.

Gruodžio 7- 10 dienomis vyko  vienas iš  renginių - saugaus eismo viktorina 5  klasių mokiniams „Esi saugus, kai žinai”. Šiais metais viktorina vyko kiek neįprastai: vieni dalyvavo gyvai, kiti - nuotoliniu  būdu, bet  savo žinias parodė  visi penktų klasių mokiniai. Dauguma moksleivių  puikiai atsakė į klausimus, todėl sunku buvo išrinkti nugalėtojus. Sveikiname viktorinos „Esi saugus, kai žinai” nugalėtojus:

5a klasė - Vytautas Dapšys, Milana Bieliūnaitė, Agnė Vilkaitytė, Eividas Ruckis.

5b klasė - Kotryna Plukaitė, Vytenis Milašius, Sofja Ščiotkina, Miglė Šabūnaitė.

5c klasė - Vytė Davalgaitė, Urtė Bukytė, Kristupas Vaicekauskas, Gediminas Švaikauskas.

5d klasė - Jonas Bartaševičius, Kotryna Jakštaitė, Milena Uksaitė, Miglė Varanavičiūtė.

Būkite saugūs keliuose

Informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja Larisa Rockina