„Mielas, vairuotojau, jei aš laikausi saugaus eismo taisyklių, tai ir tu būk pavyzdingas eismo dalyvis, neskubėk, apsidairyk ir tik tada, kai būsi tvirtai įsitikinęs, kad važiuojamoje kelio dalyje manęs nėra, drąsiai judėk savo reikalais.“

4a klasės mokinys Matas Mirončikas

Jonavos Justino Vareikio progimnazija, dalyvaudama Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame respublikiniame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, sausio mėn. vykdė konkursą „Laiškas ir eilėraštis vairuotojui“. 4, 6 ir 7 klasių mokiniai kūrė eilėraščius ir laiškus, kuriuose ne tik dėkoja, bet ir prašo vairuotojų, kad jie būtų atidūs kelyje, vairuotų atsakingai ir saugiai.

Daugiau nei iš dviejų šimtų laiškų klasių bendruomenės ir lietuvių kalbos mokytojos atrinko šešiasdešimt įdomiausių darbų, kuriuos perskaityti galima neseniai išleistame mokinių kūrybinių darbų rinkinyje „Laiškas ir eilėraštis vairuotojui – 2021“.

Darbus vertino ir nominacijas skyrė progimnazijos vertinimo komisija, Jonavos policijos bendruomenė, Jonavos rajono poezijos klubo „Šaltinis“ narys Albinas Pavasaris, autoklubo „Extreme Drivers“ prezidentas Valdemaras Krajauskas. Dėkojame Jiems.

Šis kūrybinių darbų rinkinys – tai moksleivių dovana vairuotojams ir progimnazijos bendruomenei.

Jadvyga Kulakauskienė, už dalyvavimą konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ atsakinga mokytoja