Kovo 22-25 d. progimnazijos pradinėse klasėse vyko piešinių konkursas „Saugus eismas kelyje“. Konkurse dalyvavo PUG, 1-4 klasių mokiniai ir progimnazijos socialinių partnerių l/d „Dobilas“ priešmokyklinės „Aitvarų“ grupės ugdytiniai. Konkurso tikslas buvo atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, segėti saugos diržus, neviršyti leistino ir saugaus važiavimo greičio, būti atidiems kelyje, dėvėti atšvaitus. Klasių kolektyvai išrinko ir komisijai pateikė 48 piešinius.  Vertinimo komisija, atsižvelgdama į piešinių temos atskleidimą, idėjų originalumą, atlikimo techniką ir darbo estetiškumą, atrinko 15 piešinių ir jų autoriams skyrė prizines vietas. Džiugu, kad l/d „Dobilas“ „Aitvarų" grupės  ugdytiniai savo piešinių kūrybiškumu nenusileido progimnazijos pradinukams.

Už dalyvavimą konkurse klasių kolektyvai ir l/d „Dobilas“ ugdytinių grupė paskatinti padėkomis, o mokiniai ir ugdytiniai apdovanoti padėkomis ir saugaus eismo dovanėlėmis. Mokyklos 1-o aukšto foje surengta mokinių piešinių paroda. Dėkojame progimnazijos priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokytojoms bei l/d „Dobilas“ grupės „Aitvarų" auklėtojai Militai Čelkonienei už dalyvavimą konkurse.

Informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja Jadvyga Kulakauskienė