Rugsėjo 16–22 d. visoje Europoje minima Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Šios aktyvios savaitės nepraleido ir Justino Vareikio progimnazija. Kiekvieną dieną vyko renginiai Judumo savaitei paminėti. Jų tikslas – atkreipti mokyklos bendruomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti mokinius ir tėvelius išsaugoti švarų orą, kuo mažiau važinėti automobiliu, daugiau vaikščioti pėsčiomis, naudotis viešuoju transportu, dviračiu ar pasirinkti kitą aplinkai palankią susisiekimo priemonę. Kiekviena savaitės diena buvo aktyvi, įdomi ir kitokia. Kamuolio diena, šokdynių diena, šokių diena, diena be automobilio. Prie perėjų budėjo vyresniųjų klasių mokiniai, kad pradinukai saugiai pereitų kelią ir sveiki pasiektų mokyklą pėsčiomis. Judumo savaitės veiklose dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė.

Informaciją pateikė mokytoja Jadvyga Kulakauskienė