Dailės ir dizaino studija

Lengvi kūrybos žingsniai keliauja kartu su mumis
visada ir visur. Kuriame kasdien: eidami į mokyklą, mokykloje, namuose... Tik kurdamas žmogus pasijunta laisvas.

Tad susitikę bandome naujas priemones, piešimo būdus bei bendravimo subtilybes. Tai laikas ir vieta nusiraminimui, savęs atskleidimui, pažinimui.

Dailės ir dizaino studija – tai kūrybos, spalvų, geros nuotaikos bei ramybės kampelis. Čia vaikai atranda naujų pažinčių, įvairių piešimo bei dekoravimo technikų. Smagiai leidžiame laiką kurdami darbelius konkursams bei bendraudami kino vakaruose.
Šiais metais studija gavo pavadinimą bei susikūrė logotipą. Spalvingi drugiai plevena mūsų mintyse bei liejasi iš teptukų. Tad nuo šiol tai dailės ir dizaino studija "Drugys".
38516-dailes-logotipas1-png
Dailės ir dizaino studija 5-8 klasių moksleiviams vyksta trečiadieniais 13:55–14:40 val. (69 kab.)
Užsiėmimai mažiesiems vyksta ketvirtadieniais 13:00–13:45 val. (69 kab.)
Studijai vadovauja dailės mokytoja Neringa Banienė.

99231-dailes-studija1-png

52618-dailes-studija3-png