Teatro studija ,,Micius“

Teatro studija ,,Micius“ veiklą mokykloje pradėjo 2008 metais.

3–8 klasių kūrybingi mokiniai, kiekvieną trečiadienį po 6 pamokų renkasi mokyklos aktų salėje, kur žaidžia teatrą: improvizuoja pasakas, dainas, vaizdelius, išmoksta organizuoti ir vesti renginius.

Teatrinis ugdymas padeda įsigyti ne tik meninių, bet ir bendravimo įgūdžių. Čia labai reikalingas kiekvienas veikėjas. Jei suserga vienas iš septynių nykštukų, spektaklis neįvyks.

Kiekvienas vaidmuo reikalauja atsidavimo, kantrybės ir laiko. Vaikai improvizuoja nevaržomi suaugusiųjų pasaulio taisyklių. Na o spalvos, garsai, judesiai, emocijos lengvina informacijos įsisavinimą, plečia akiratį, pagaliau užburia. Ir daugelis pradėję lipti į sceną trečioje klasėje, nelieka abejingi teatrui iki  atsisveikinimo su mokykla aštuntoje klasėje.

Teatro studijos ,,Micius“ vadovė – Danguolė Žeglova.

30489-micius-png 77495-micius1-png
93165-micius3-png 24824-micius2-png