Keramikos būrelio veikla mokykloje prasidėjo 2014 metais. Kūrybingi PUG, 1–8 klasių mokiniai užsiėmimų metu supažindinami su vienu iš seniausių amatų – keramika.

Moksleiviai mokosi lipdyti, dekoruoti. Jų rankose molis nepastebimai virsta smagiais paukščiukais, kačiukais, puošniomis žvakidėmis. Keramikos darbelių gaminimas – puikus užsiėmimas, kuris ne tik maloniai nuteikia, nes molis turi plastinių savybių, bet ir iš jo sklindanti šiluma atpalaiduoja, ramina. Lipdymas lavina motoriką, kalbą, lytėjimo pojūtį, laiko pojūtį.

Per šiuos dvejus metus keramikos būrelio ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „Mes mylim Lietuvą“, rajoniniuose bendradarbiavimo projektuose „Vienaragio šilas“, „Kuriame Tėvynės giesmę“, ,,Džiaugiuosi tuo, ką sukuriu“, „Baltijos auksas – gintaras“, „Motina, Gyvenimas, Giesmė“.  Aktyviai dalyvauja mokyklos projekte „Gabių vaikų paieška“.

Ne visada lipdymo procesas yra švarus, kartais gąsdinantis, bet galutinis rezultatas stulbinantis – keramikos būrelio mokiniai 2016 m. pavasarį 1–4 kl. rajono parodoje – konkurse “Amatų kiemelis” laimėjo III vietą. 2016 m. dalyvavo rajono mokinių konferencijoje „Saulele motule“.

Kasmet dalyvaujame rajono projekte „Kūrėme Lietuvai, kūrėme taiką“. Pagrindiniai šio projekto partneriai ir rėmėjai yra Lietuvos kariuomenės logistikos valdybos įgulų aptarnavimo tarnybos Ruklos įgulos aptarnavimo centras. „Keramikos studijos“ aura – kaip koks krislelis, tampantis kelio pradžia, įkvepiantis ir pastūmėjantis link unikalumo, savitumo, ugdant talentus.

Būrelio vadovė – Vanda Bartkevičienė