Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos organizuoja projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“.

Projekto tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais, siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių.

Uždaviniai:

- skatinti bendruomenių narius saugiai elgtis kelyje;

- viešinti informaciją apie bendruomenėse vykdomą saugaus eismo veiklą;

- išaiškinti aktyviausias, kūrybingiausias saugaus eismo srityje bendruomenes.

Jonavos Justino Vareikio progimnazijos bendruomenė skiria daug dėmesio saugaus elgesio kelyje ir gatvėje įgūdžių formavimui. Pradinių klasių mokiniai kiekvienais metais dalyvauja rajoniniame konkurse „Šviesoforas“, saugaus eismo valandėlėse susitinka su policijos atstovais. Pirmokėliams saugaus elgesio taisykles primena Amsis. Visi mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Būk matomas“, A.Adamkienės fondo iniciatyva vykusioje akcijoje „Būk saugus kelyje“, klausėsi saugaus eismo orkestro atliekamų kūrinių. Skautų draugovė nuolat rengia žygius pėsčiomis arba dviračiais po Jonavos rajono apylinkes.

Dalyvaudami šiame projekte tikimės labiau sutelkti mokyklos bendruomenę, draugiško bendradarbiavimo su kitomis bendruomenėmis, įgyti daugiau saugaus elgesio įgūdžių.

Informacija atnaujinta 2019-05-10