„Sveikatiada” – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia ugdytiniams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą, vykdoma nuo 2008 metų. Mokyklos registracijos data: 2016-10-19. Išskirtinis dėmesys šioje programoje skiriamas mokyklų bendruomenėms, kurios kviečiamos smagiai ir mokiniams patraukliomis priemonėmis – žaidynėmis, viktorinomis, mankštomis, šokiais bei kita netradicine aktyvia veikla per pamokas, pertraukas ar po pamokų – ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą.

„Sveikatiados“ šūkis – sveikai gyventi yra smagu!

„Sveikatiados“ tikslas – puoselėti sveikos gyvensenos kultūrą.

„Sveikatiados“ uždaviniai:

- siekti mokiniams įdomiomis ir patraukliomis priemonėmis ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius;

- organizuoti masines mankštas, šokius, pusryčių fiestas, vaisių ir daržovių mitingus, žinių mūšius ir pan.

Projekto dalyviai: moksleiviai, mokytojai, mokyklos administracijos darbuotojai ir tėvai.

Projekto partneriai: Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, UAB „Mondelez Lietuva Production“, UAB „Nestle Baltics“, UAB „Suslavičius – Felix“, UAB „Vilniaus margarino gamykla“, UAB “VRP Hill+Knowlton Strategies“, LPF „Maisto bankas.

„Sveikatiada“ kasmet įgyvendina šias iniciatyvas: „Sveikuolių šaunuolių konkursas“, „Sveikos mitybos trimestras“, „Mankštiada“, „Vandens diena“, „Šok ir nesustok“ bei daug kitų.

„Sveikatiados“ ambasadorius mokykloje – technologijų mokytoja Kristina Gricenko.

Daugiau informacijos apie šį projektą http://sveikatiada.lt/#sveikatiada