GERB. TĖVELIAI, BUVĘ PROGIMNAZIJOS MOKSLEIVIAI, MOKYTOJAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS!

Jonavos Justino Vareikio progimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems parėmusiems progimnaziją
2 % pajamų mokesčio dalimi.

Jūsų geranoriškumo dėka 2012 m. surinktos lėšos (4166 Lt), progimnazijos tarybos sprendimu, buvo skirtos ugdymo priemonėms įsigyti (kompiuteris, projektorius, ekranai, starto kaladėlės ir kt.).

2013 m. surinktos lėšos (6703 Lt),  progimnazijos tarybos sprendimu, buvo skirtos ugdymo priemonėms ir progimnazijos vokalinio ansamblio "Intermezzo" koncertinei aprangai įsigyti.

2014 m. surinktos lėšos (2499 Eur), progimnazijos tarybos sprendimu, buvo skirtos technologijų kabineto baldams įsigyti ir stendams - vitrinoms I-ojo aukšto fojė  įrengti.

2015 m. surinktos lėšos bus panaudotos mokinių ugdymosi sąlygoms gerinti.

Tikimės Jūsų geranoriškos paramos ir 2016 metais.

Norėdami paremti mūsų progimnaziją, Jūs turėtumėte užpildyti prašymo formą FR0512. Prašymo formos FR0512 Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktos šiais būdais:

1. Elektroniniu būdu: http://deklaravimas.vmi.lt/
  2. Užpildant formą (FR0512 versija 02), valstybinėje mokesčių inspekcijoje
  3. Užpildant formą (FR0512 versija 02), gautą mokykloje ir ją išsiunčiant paštu (Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų g. 8, Druskininkai arba VMI pagal gyvenamą vietą).

Prašymo formos laukeliuose įrašykite šiuos duomenis:

1 laukelis

Asmens kodas

2 laukelis

Telefono kodas ir  numeris

3V laukelis

Vardas

3P laukelis

Pavardė

4 laukelis

Jūsų adresas (gatvės pavadinimas, namo, buto Nr., miesto ar vietovės pavadinimas)

5 laukelis

Mokestinis laikotarpis. Įrašyti – 2015 m.

6S laukelis

Pažymėti X

6A, 7S, 7A laukeliai

Nežymėti nieko

8 laukelis

Jei yra pildomi papildomi lapai nurodyti jų skaičių (pvz., 01, 02...)

E1 Gavėjo tipas

Įrašyti skaičių   2

E2 gavėjo identifikacinis numeris

Įrašyti progimnazijos įmonės kodą:  190302960

E3 Mokesčio dalies paskirtis

Nepildyti

E4 Mokesčio dalies dydis (proc.)

Pageidautina, kad įrašytumėte 2,00

E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio

Jei nusprendėte skirti progimnazijai kasmet iki 2019 metų, įrašykite datą 2019. Tai maksimaliai leistina data.

Pildyti reikia didžiosiomis raidėmis, tiksliai įrašant jas į laukelius.

Jeigu jums kyla klausimų dėl FR 0512 formos pildymo, informacijos galite teirautis šiais progimnazijos telefonais: (8 349) 65 074, (8 349) 65 078

Sukurkime savo vaikams geresnes mokymosi sąlygas Justino Vareikio progimnazijoje!

Mokyklos Taryba