Šiandieninė mokyklos biblioteka – informacinis centras, mokymo ir mokymosi vieta su modernia technine baze, su savo informaciniais fondais ir veikla, sudarančia sąlygas bendruomenės tobulėjimui, jos informacinės kultūros ugdymui, kūrybai, džiaugsmingam ir maloniam mokymui ir mokymuisi.

Bibliotekininkės:
Virgutė Kiburienė
Danguolė Žeglova

APIE BIBLIOTEKĄ-INFORMACINĮ CENTRĄ

• Mokyklos biblioteka duris skaitytojams atvėrė 1981 metais.
  • 1999 m. perkelta į naujas patalpas.
  • 2005 m. pradėta diegti mokyklos bibliotekos informacinė sistema „MOBIS“.
  • 2009–2011 m. m. vykdomas projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“.
  • Buvo pakeisti baldai ir įranga, įkurta nauja kompiuterizuota skaitykla.

ABONEMENTAS

Abonemente tvarkomi, saugomi ir į namus išduodami spaudiniai. Yra 2 kompiuterizuotos darbo vietos (bibliotekininkui). Naudojama mokyklos bibliotekos programa „MOBIS“. Įkurta vaikų žaisloteka. Organizuojamos naujienų ir teminės parodos.

Foto 1 Foto 2

SKAITYKLA

Skaitykloje komplektuojama įvairi informacinė literatūra, formuojamas periodinių leidinių fondas. Joje nuolat organizuojamos parodos, rengiami įvairūs renginiai, vedamos pamokos. Čia yra 6 kompiuterizuotos darbo vietos, 2 spausdintuvai. Teikiamos spausdinimo paslaugos.

Foto 3 Foto 4

KOMPIUTERIZUOTA SKAITYKLA

Šioje skaitykloje yra 15 kompiuterizuotų darbo vietų, 1 nešiojamas kompiuteris, projektorius, nešiojamas ekranas, muzikinis grotuvas. Vyksta pamokos, seminarai, įvairūs susitikimai. Ruošiamos parodos. Šią skaityklą kartais pavadiname „tyliąja“. Vaikai joje ruošia pamokas.