Vardas, pavardė

Dėstomi dalykai, neformalus švietimas

Klasės

vadovas

Kvalifikacinė kategorija

Jolita Žižienė

Priešmokyklinio ugdymo grupė, prailgintos darbo dienos grupė

  PUG

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Česlova Jakutavičienė

Pradinės klasės

  1a

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Irena Šmorgūnienė

Pradinės klasės

  1b

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Odeta Balckienė

Pradinės klasės

  1c

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Vita Kontrimavičienė

Pradinės klasės

  2a

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Lidija Grižienė

Pradinės klasės

  2b

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Iveta Veselkaitė

Pradinės klasės

  2c

Pradinių klasių mokytoja

Danguolė Šimkienė

Pradinės klasės

  3a

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Zita Kožemiakinienė

Pradinės klasės

  3b

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Birutė Chaladauskienė

Pradinės klasės

  3c

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Asta Vaitkuvienė

Pradinės klasės

  4a

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Jadvyga Kulakauskienė

Pradinės klasės,

būrelis „Smagiosios estafetės“ 3, 4 kl.

  4b

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Leonarda Šimonienė

Pradinės klasės

  4c

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Irena Beinorienė

Tikyba: 1–8 kl.

„Vareikiukų“ klubas

  7b

Tikybos mokytoja metodininkė

Vida Lukoševičiūtė

Etika: 5–8 kl.

 

Etikos mokytoja metodininkė

Irena Jaudzemienė

Lietuvių k.: 5b, 6a kl.

 

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Loreta Kazlauskienė

Lietuvių kalba: 5d,  7a, 7b, 7c kl.

  7a

Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

Daivutė Kloniūnienė

Lietuvių kalba:  6b, 6c, 8a, 8b kl.

  8a

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Diana Kizogian

Lietuvių kalba: 5a, 5c, 5e kl.

 

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Vida Bersėnienė

Anglų kalba:  2b, 4a, 4b, 6b, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b kl.

  6b

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Nijolė Kasperiūnienė

Anglų kalba: 5a, 5b, 5d, 5e, 6a, 7a kl.

Anglų k. būrelis: PUG.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Diana Riaubienė

Anglų kalba: 2a, 2c, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6c, 8b kl.

  5b

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Ina Unčiūrienė

Anglų kalba: 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4b, 4c kl.

 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Laimutė Vidauskienė

Anglų kalba: 3a, 5c, 5e, 6b, 6c, 7b, 7c, 8a kl.

Anglų k. būrelis: 1 kl.

  6c

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Jurgita Skamaročienė

Vokiečių kalba: 6-8 kl.

Anglų kalba: 3b, 3c, 4a, 4c kl.

Skautų draugovė 2-8 kl.

  6a

Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

Anglų kalbos mokytoja

Alla Pranckevičienė

Rusų kalba: 6a, 6b, 7b, 7c, 8a kl. 

Žmogaus sauga: 7, 8 kl.

 

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Larisa Rockina

Rusų kalba:  6c, 7a, 7c, 8b kl.

Žmogaus sauga: 5 kl.

  8b

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Gražina Arcerienė

Matematika: 5c, 7a, 7b kl.

Informacinės technologijos: 5a, 5b, 5c, 5d, 7-8 kl.

  5c

Matematikos mokytoja metodininkė

Ina Jakovlevienė

Informacinės technologijos: 5–6 kl.

 

Matematikos, informacinių technologijų mokytoja metodininkė

Lina Nekrošienė

Matematika: 5a, 5d, 6a, 6b, 7c, 8b kl.

  7c

 Matematikos mokytoja metodininkė

Sigita Rancaitė

Matematika: 5b, 5e, 6c, 8a kl.

Informacinės technologijos: 5e, 6-8 kl.

 

Matematikos vyresnioji mokytoja

Ilona Nomeikė

Gamta ir žmogus: 5c, 5d, 5e, 6 kl.

Biologija: 7–8 kl.

 5d

Biologijos vyresnioji mokytoja

Aldona Malinauskienė

Gamta ir žmogus: 5a, 5b kl.

Fizika: 7–8 kl.

 

Fizikos mokytoja metodininkė

Julija Jasaitienė

Chemija: 8 kl.

 

Chemijos mokytoja metodininkė

Vilija  Kičienė

Istorija: 5d, 6b, 7a, 7c, 8a kl.

 

Istorijos mokytoja ekspertė

Jūratė Stankaitienė

Istorija: 5a, 5b, 5c, 5e, 6a, 6c, 7b, 8b kl.

 

Istorijos  mokytoja metodininkė

Jurgita Macionienė

Geografija: 6–7 kl.

 5e

Geografijos mokytoja

Neringa Banienė

Dailė: 5–8 kl.

Dailės ir dizaino studijos 1–4 kl. ir 5–8 kl.

 

Dailės mokytoja

Živilė Talalienė

Muzika: 1c, 2a, 2c, 4a, 4c, 5–8 kl.

POP choras 1-4 kl.

Vokalinis ansamblis 5-8 kl.

 5a

 Muzikos mokytoja metodininkė

Rolandas Greblikas

Technologijos: 5–8 kl.

Konstrukcinių medžiagų būrelis 7, 8 kl.

 

Technologijų vyresnysis mokytojas

Biologijos vyresnysis mokytojas

Kristina Gricenko

Technologijos: 5, 8 kl.

 

Technologijų vyresnysis mokytojas

Biologijos vyresnysis mokytojas

Natalija Lapienė

Technologijos: 6, 7 kl.

Technologijų būrelis 4–6 kl.

 

Technologijų mokytoja metodininkė

Oto Graudinis

Kūno kultūra: 5, 6 kl.

Krepšinio būreliai (bern.): 2–4 ir 5–8 kl.

 

Kūno kultūros mokytojas metodininkas

Albinas Pavasaris

Kūno kultūra: 7, 8 kl.

Lengvosios atletikos būrelis  5-8 kl.

Judriųjų ir sportinių žaidimų būrelis 5–7 kl.

 

Kūno kultūros mokytojas metodininkas

Laimutė Graudinienė

Karjeros ugdymo organizatorė 5–8 kl.,

prailgintos darbo dienos grupė

 

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

Nijolė Keturkaitė

Prailgintos darbo dienos grupė,

žurnalistų būrelis

 

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Gerda Mykolaitienė

Choreografija 5–8 kl.,

Šokio būrelis 1–4 kl.

 

Neformalaus ugdymo vyresnioji mokytoja

Danguolė Žeglova

Teatro studija „Micius" 3–8 kl.

 

Neformalaus ugdymo mokytoja

Vanda Bartkevičienė

Keramikos būreliai: PUG, 1–4, 5–8 kl.

 

Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja

Kazys  Morkūnas

Pynimo iš vytelių būrelis 2–5 kl.

 

Neformalaus ugdymo vyresnysis mokytojas

Eglė Akunienė

 Būrelis "Būk saugus"

   

Eugenijus Leonavičius

Robotikos būrelis 5 kl.

 

Technologijų, informacinių technologijų vyresnysis mokytojas

  

Su mokyklos pedagogais susisiekti galima telefonu 8 (349) 65074 (kviesti) arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Informacija atnaujinta 2017-09-26