Vardas, pavardė

Dėstomi dalykai

Auklėjamoji klasė

Kabinetas

Jolita Žižienė

Priešmokyklinio ugdymo, prailgintos darbo dienos gr.

PUG

20

Asta Vaitkuvienė

Pradinės klasės

1a

51

Jadvyga Kulakauskienė

Pradinės klasės

1b

74

Leonarda Šimonienė

Pradinės klasės

1c

59

Česlova Jakutavičienė

Pradinės klasės

2a

52

Irena Šmorgūnienė

Pradinės klasės

2b

50

Odeta Balckienė

Pradinės klasės

2c

58

Vita Kontrimavičienė

Pradinės klasės

3a

76

Lidija Grižienė

Pradinės klasės

3b

75

Iveta Veselkaitė

Pradinės klasės

3c

53

Danguolė Šimkienė

Pradinės klasės

4a

24

Zita Kožemiakinienė

Pradinės klasės

4b

73

Birutė Chaladauskienė

Pradinės klasės

4c

22

Irena Beinorienė

Tikyba: 1–8 kl.

8b

72

Vida Lukoševičiūtė

Etika: 5–8 kl.

 

60

Irena Jaudzemienė

Lietuvių k.: 5b, 5d, 6b, 7akl.

 

60

Daivutė Kloniūnienė

Lietuvių k.: 5a, 5e, 7b, 7c kl.

5a

36

Loreta Kazlauskienė

Lietuvių k.: 6d, 8a, 8b, 8c kl.

8a

68

Diana Kizogian

Lietuvių k.: 5c, 6a, 6c, 6e kl.

5c

63

Vida Bersėnienė

Anglų k.: 5a, 5b, 5e, 7b, 8a, 8b, 8c kl.

7b

6

Nijolė Kasperiūnienė

Anglų k.: 6a, 6b, 6d, 6e, 7a, 8a kl.

 

15

Renata Kuklerienė

Anglų k.: 2b kl.

Neformalus ugdymas: anglų k. būrelis 1, 4 kl.

   

Violeta Lubova

Anglų k.: 2a, 2b, 2c, 3b, 4b, 4c, 5a, 5c, 5d kl.

   

Diana Riaubienė

Anglų k.: 3a, 3c, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7c kl.

6b

10

Ina Unčiūrienė

Anglų k.: 2a, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 4c kl.

5b

7

Laimutė Vidauskienė

Anglų k.: 4a, 5e, 6c, 6e, 7b, 7c, 8b, 8c kl.

7c

5

Jurgita Skamaročienė

Vokiečių k.: 6-8 kl.

Neformalus ugdymas:

skautų būrelis 2-8 kl.

7a

40

Alla Pranckevičienė

Rusų kalba: 6a, 6e, 7a, 7b, 8b, 8c kl. Žmogaus sauga: 7-8 kl.

 

66

Larisa Rockina

Rusų kalba: 6b, 6c, 6d, 7c, 8a, 8c kl. Žmogaus sauga: 5 kl.

5d

42

Gražina Arcerienė

Matematika: 5a, 6c, 7c, 8a, 8b kl.

6c

62

Lina Nekrošienė

Matematika: 6a, 6d, 7a, 7b, 8c kl.

8c

4

Birutė Pilipavičienė

Matematika: 5b, 5c, 5d, 5e kl.

   

Sigita Rancaitė

Matematika: 6b, 6e kl.

Informacinės technologijos: 5a, 5b, 5c, 5e, 6-8 kl.

 

44

37

Alvydas Unčiūra

Informacinės technologijos: 6-8 kl.

 

45

Ina Jakovlevienė

Informacinės technologijos: 5 kl.

 

45

Ilona Nomeikė

Gamta ir žmogus: 5a, 5b, 5e, 6c, 6d, 6e kl.

Biologija: 7 - 8 kl.

6d

46

Lina Bruzgienė

Gamta ir žmogus: 5c, 5d kl.

 

46

Aldona Malinauskienė

Gamta ir žmogus: 6a, 6b kl.

Fizika: 7–8 kl.

 

70

Julija Jasaitienė

Chemija: 8 kl.

 

44

Vilija Kičienė

Istorija: 5a, 5d, 6d, 7b, 8a, 8c kl.

 

61

Jūratė Stankaitienė

Istorija: 5b, 5c, 5e, 6a, 6b, 6c, 6e, 7a, 7c, 8b kl.

5e

61

Jurgita Macionienė

Geografija: 6–8 kl.

6e

65

Neringa Banienė

Dailė: 5–8 kl.

Neformalus ugdymas:

dailės būrelis 1-8 kl.

 

69

Raimonda Kriūnė

Muzika: 1a, 1c, 2c kl.

Neformalus ugdymas: vokalinis ansamblis, Pop choras

 

57

Živilė Talalienė

Muzika: 3a, 3c, 5 - 8 kl.

Neformalus ugdymas:

Vokalinis ansamblis 5-8 kl.

6a

57

Rolandas Greblikas

Technologijos: 5a, 5b, 6–8 kl.

 

14

Eugenijus Leonavičius

Technologijos: 5c, 5d, 5e kl.

Neformalus ugdymas:

Robotikos būrelis 5-6 kl.

 

14

45

Kristina Gricenko

Technologijos: 6-8 kl.

 

8

Gražina Vitkauskienė

Technologijos: 5 kl.

 

8

Rigvita Kunevičienė

Kūno kultūra: 5c, 5d, 7b kl.

Neformalus ugdymas:

Tinklinio, aerobikos būreliai 7-8 kl.

 

sporto salė

Oto Graudinis

Kūno kultūra: 5a, 5b, 5e, 6 kl.

Neformalus ugdymas:

krepšinio būreliai (bern.) 2-4 ir 5-8 kl.

 

sporto salė

Albinas Pavasaris

Kūno kultūra: 7a, 7c, 8 kl.

Neformalus ugdymas:

lengvosios atletikos būrelis

 5-8 kl.; judriųjų ir sportinių žaidimų būrelis 5-7 kl.

 

sporto salė

Laimutė Graudinienė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja.

Karjeros ugdymo organizatorė 5-8 kl.

 

21

Julija Antanavičiūtė

Neformalus ugdymas: choreografija, šokiai

   

Nijolė Keturkaitė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja.

Neformalus ugdymas: žurnalistų būrelis

   

Romas Kmitas

Neformalus ugdymas: gitaros būrelis

   

Kazys Morkūnas

Neformalus ugdymas: pynimo iš vytelių būrelis

 

69

Ligita Morkūnienė

Neformalus ugdymas: tautodailės būrelis

 

69

Danguolė Žeglova

Neformalus ugdymas: teatro studija „Micius"

 

38

Vanda Bartkevičienė

Neformalus ugdymas: keramikos būrelis

 

69

  

Su mokyklos pedagogais susisiekti galima telefonu 8 (349) 65074 (kviesti) arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Informacija atnaujinta 2018-09-03